<meta name="enamad" content="752694"/>

مشاوره : 02188313115

مشاوره : 02188313115

بهترین کاغذ برای تبلیغ انتخابات مجلس

the best paper to advertise the parliamentary elections

چاپ تراکت یکی از روش های رایج ، قدیمی و ارزان تبلیغات می باشد .
در این روش شرکت ها ، موسسات ،ادارات و حتی فرد  پیام تبلیغاتی خود را بر روی کاغذ منتشر و در بین مردم پخش می کند . تمامی نمایندگان مردمی که در انتخابات شرکت دارند با چاپ بنر ، بروشور ، تراکت و کاغذ های چاپی ، تبلیغات خود را در صفحات مجازی یا در بین آحاد مردم پخش میکنند تا بتوانند خود را بین مردم مطرح کنند تا مردم هم بتوانند به خوبی از طریق تبلیغات آن ها را بشناسند .
با وجود پیشرفت تکنولوژی روش های تبلیغاتی تغییرات عمده ای کرده است امروزه بیشتر شرکت ها ، تولید کنندگان و … از روش های تبلیغاتی مجازی و آنلاین استفاده می کنند اما تبلیغات با تراکت نیز هنوز تاثیر گذار و نقش به سزایی را دارد .

انواع کاغذ مناسب برای تبلیغات

برای چاپ و تبلیغات کاغذ های بسیار مختلفی استفاده میشود ، اما بهترین کاغذ برای تبلیغ انتخابات مجلس دو مدل میباشد که عبارتند از :

  • کاغذ گلاسه
  • کاغذ تحریر

کاغذ گلاسه : یکی از مهمترین ویژگی های این کاغذ حالت براق بودن آن است . این مدل کاغذ در گرماژ های متفاوت و مختلفی وجود دارد .

یکی از بهترین کاغذ برای تبلیغ انتخابات مجلس کاغذ گلاسه با گرماژ پایین میباشد . ناگفته نماند که ؛ از نوع مرغوب این کاغذ برای چاپ پوستر و کاتالوگ استفاده میشود .

 

the best paper

 

کاغذ تحریر : این نوع کاغذ را روزانه در اطراف خود میبینیم و تقریبا با آن ها در محل کارهایی مانند ادارات و مراکز مختلف سر و کار داریم ، در زبان عامیانه در واقع کاغذ تحریر همان کاغذ معمولی استفاده شده در دفتر ها و کتاب ها میباشد .

 

the best paper to advertise the parliamentary elections

 

تفاوت های کاغذ گلاسه و تحریر در چاپ تبلیغات 

کاغذ گلاسه و کاغذ تحریر هر دو برای چاپ تبلیغات مناسب هستند اما تفاوت هایی نسبت به یکدیگر دارند که مشتریان براساس این تفاوت ها کاغذ مورد نیاز خود را انتخاب می کنند که در ادامه به آن میپردازیم که شما مشتریان عزیز با آگاهی  کامل و درستی بتوانید کاغذ مورد نظر خود را برای تبلیغات جزئی و کلی خود انتخاب نمائید .

کاغذ تحریر : این کاغذ دارای سطحی بافت دار با جذب بالا می باشد از این ویژگی کاغذ تحریر برای چاپ تراکت هایی که به صورت نوشتاری است بیشتر استفاده می شود لذا کاغذ تحریر برای چاپ رنگی با دستگاه های افست مناسب نمی باشد زیرا که 
رنگ مرکب و جوهر جذب بافت کاغذ می شود.
از این رو عکس های چاپ شده بر روی کاغذ تحریر شفاف نیستند و جذابیت لازم را ندارند.

کاغذ گلاسه : این کاغذ سطحی صاف و بدون بافت دارد که از این رو جوهر و مرکب را جذب کاغذ نمی کند .
بدین ترتیب عکس ها جذابیت خود را حفظ می کنند .
چاپ تراکت از جنس گلاسه کیفیت بالاتری نسبت به کاغذهای معمولی دارد .

نکات مهم در هنگام چاپ کاغذ برای تبلیغ

بعدازاین که طرح تبلیغ شما آماده شد نوبت آن است که آن را به چاپخانه ارسال کرده و خروجی کار را روی کاغذ چاپ کنید . برای اینکه یک تبلیغ روی کاغذ چاپ شده بدون عیب و زیبا داشته باشید قبل از انجام فرایند چاپ بهتر است به چند نکته زیر توجه داشته باشید.

قبل از انجام فرایند چاپ یک‌ بار با دقت زیاد تمامی متن‌ ها و المان‌ هایی که قرار است روی کاغذ مورد نظر شما چاپ شود را بررسی کنید . زیرا هرگونه خطای نوشتاری یا نگارشی در کلیه ی تبلیغات شما چاپ می‌شود و بعد از چاپ تغییر آنها هزینه برخواهد بود .
حتماً توجه داشته باشید که مدل رنگی فایل طرح گرافیکی که به چاپ‌ خانه ارسال می‌کنید cmyk باشد . در غیر این صورت کیفیت و وضوح طرح به‌ شدت کاهش می‌ یابد .
قبل از انجام چاپ ، کاغذ مورد نظر خود را به درستی انتخاب کنید و بعد از تحویل به نوع کاغذ تراکت توجه کنید که حتماً همان کاغذی باشد که انتخاب کرده‌اید .
فرمت خروجی فایلی که به چاپخانه ارسال می‌کنید را pdf انتخاب کنید و در نزد خود داشته باشید .
برای چاپ تبلیغات از اندازه‌ های استاندارد استفاده کنید . معمولاً برای چاپ تراکت از اندازه‌ های a4 یا a5 استفاده می‌شود .

 

the best paper to advertise the parliamentary elections

 

انواع کاغذ در چاپ بر اساس گرماژ

یکی از مهم ترین فاکتورهای تعیین کیفیت و ضخامت کاغذ در انواع کاغذ برای چاپ است . گرماژ عبارت است از نسبت وزن کاغذ بر حسب گرم به مساحت یک متر مربع از سطح کاغذ ، پس وقتی می‌گویند گرماژ یک کاغذ 70 گرم است یعنی یک متر مربع از کاغذ 70 گرم وزن دارد .

1. کاغذ تحریر ۷۰ گرمی

برای چاپ کتب ، استفاده در پرینتر ، دفتر و سند سازی‌های روزمره مناسب است .

2. کاغذ تحریر ۸۰ گرمی

پرمصرف‌ ترین گزینه برای چاپ کتب با کیفیت است که در بیشتر ادارات و دفاتر مورد استفاده قرار می‌ گیرد .

3. کاغذ تحریر ۹۰ گرمی

برای چاپ کتاب‌ های رنگی و اسناد با کیفیت مناسب استفاده می‌شود .

4. کاغذ تحریر ۱۰۰ گرمی

مناسب برای بروشورهای چند لتی و پمفلت با کیفیت بالاست .

5. کاغذ گلاسه ۹۰ گرمی

این نوع کاغذ برای بروشورهای با تعداد صفحات بالا و طرح‌های جذاب استفاده می‌شود .

6. کاغذ گلاسه ۱۱۵ گرمی

مناسب برای بروشورهای با کیفیت بالا و ضخامت کم که نیاز به جلد خاص دارند .

7. کاغذ گلاسه ۱۳۵ گرمی

برای کاتالوگ‌ها و بروشورهای کتابچه‌ای با طرحات جذاب استفاده می‌شود .

8. کاغذ گلاسه ۱۵۰ گرمی

مناسب برای چاپ پوسترها، فلایرها، بروشورها و همچنین ساخت پاکت‌های تبلیغاتی .

9. مقوای گلاسه ۲۰۰ – ۲۵۰ – ۳۰۰ گرمی

این انواع کاغذ برای چاپ ، برای جلد کتاب و فولدرها ، کاتالوگ‌ های تبلیغاتی دو لتی ، بسته بندی و پروژه‌ های خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند و در نهایت یکی از بهترین کاغذ برای تبلیغ انتخابات مجلس میباشد .

 

سخن آخر

در این مقاله توضیحاتی در مورد بهترین کاغذ برای تبلیغ انتخابات مجلس را ارائه دادیم . همچنین سعی کردیم تمام شرایط های حاکم بر آن را  شرح دهیم . بنابراین شما میتوانید راحت تر در مورد تبلیغات با کاغذ های مناسب مناسب تصمیم گیری کنید .

در ادامه توصیه‌‌ ای به عنوان یک راهنما برای انتخاب بین محصول بیان کرده ایم . اگر خرید و تبلیغات کاغذ برای انتخابات کار روزانه ی شماست و در طول هفته تعداد  زیادی خرید دارید در شرایط بالا رفتن ارز در کشور ایران میتوانید  با متخصصان ما در ارتباط باشید تا بهتربن کاغذ را با بهترین قیمت از فروشگاه بزرگ تک اچ پی خریداری کنید .

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در این زمینه میتوانید در قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید یا از طریق بخش تماس با ما با کارشناسان تک اچ پی در ارتباط باشید .

فروشگاه تک اچ پی

ما در وبسایت تک اچ پی تمامی سعی خود را میکنیم تا شما عزیزان بهترین پرینتر و لوازم اداری مد نظر خود را خرید کنید و دیگر نگران خدمات پس از فروش انواع لوازم اداری نباشید. شما عزیزان میتوانید به سادگی با متخصصان ما در تماس باشید و مشاوره لازم را قبل از خرید انجام بدهید .

تلفن تماس و مشاوره :

021-88313115

021-88324736

با تشکر از همراهی شما عزیزان

وب سایت تک اچ پی

Facebook
Twitter
LinkedIn
فروشگاه
0 مورد سبد خرید
حساب من
خانه