درباره ما

ورودتان را به وبسایت ماشین های اداری تک اچ پی خیر مقدم می گوییم . تک اچ پی مرجع تخصصی ماشین های اداری ، در زمینه فروش دستگاه های کپی ، پرینتر و همچنین انواع مواد و قطعات مصرفی آن ، با داشتن سال ها تجربه در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

✯با اطمینان به اصالت کالا و تضمین پایین ترین قیمت شما مشتری عزیز می توانید از خرید خود لذت ببرید✯

تک اچ پی وارد کننده برتر انواع پرینتر ، دستگاه فتوکپی ، کارتریج ، هدپلاتر ، لوازم تحریر و کاغذ در زمینه (ماشین های اداری) به عنوان یکی از معدود واردکنندگان عمده و مستقیم می باشد که هرگز تنوع را فدای کیفیت نکرده ایم و همواره کیفیت محصولات را مدنظر داشته ایم . ماشین های اداری تک اچ پی با هدف اجرای نقش مهمی در عرصه توزیع مواد مصرفی و قطعات تاسیس شده و توانسته پل ارتباط موثر و مورد اعتمادی در بین تولیدکنندگان مطرح و مصرف کنندگان در زمینه ماشین های اداری باشد.

تک اچ پی به عنوان مشاوره امین و دلسوز توانسته است پاسخگوی طیف وسیعی از نیازهای مشتریان در تمام شهرهای ایران عزیزمان باشد و هدف اصلی آن در حوزه مشتری همواره بر تامین نیاز و رضایت مصرف کننده است . ما به خود می بالیم که در تامین نیازهای مشتری در صنعت ماشین های اداری حرف اول را می زنیم و نیاز مشتری با حفظ صلاح او از نظر کیفیت را اولویت خود قرار داده ایم.

کارشناسان ماجهت پاسخگویی به سوالات / مشاوره خرید / استعلام قیمت کالا و هرگونه راهنمایی دیگر آماده پاسخگویی به همکاران محترم و مشتریان عزیز می باشد .  ساعات کاری تک اچ پی در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 09:00 تا 18:00 و در روزهای پنجشنبه از ساعت 09:00 تا 14:00 می باشد.

0 سال
سابقه فعالیت
0 +
محصول
0 سال
گارانتی محصول