شارژ کارتریج

شارژ کارتریج در واقع همان پر کردن کارتریج بعد از تمام شدن جوهر یا تونر است، خوراک اصلی هر پرینتر، جدا از نوع لیزری یا جوهرافشان بودن، تونر یا جوهر بر اساس میزان مصرف شما از دستگاه پرینتر می باشد کارتریج تمام می شود در این صورت باید یا کارتریج پرینتر جدید بخرید یا اقدامات لازم را برای شارژ کارتریج یا تعمیر آن انجام دهید.

پرینتر یکی از دستگاه‌های پرکاربرد مخصوصا در محیط های کاری است. روزانه ده‌ها بار از طریق سیستم های مختلف دستورات چاپ برای چاپگر‌ها ارسال می‌شود در نتیجه خرابی پرینتر حتی برای چند ساعت، روال‌های مختلفی را دچار اختلال می‌کند. در چنین مواقعی در دسترس بودن تعمیرکار حرفه ای پرینتر، می تواند خیلی زود چاپگر را به چرخه کار برگرداند.

شارژ کارتریج

تعمیر انواع کارتریج

کاتریج یکی از قطعات مصرفی در پرینترهای خانگی و اداری است. هزینه خرید کارتریج جوهر افشان و لیزری کم نیست. به همین دلیل در ادارات با شارژ کارتریج اندکی از هزینه های خرید کاهش پیدا می کند. این وسیله قابلیت شارژ به دفعات زیاد را دارد پس از چند بار شارژ کارتریج لازم است تا آن به کلی تعویض شود.

متخصصین تعمیرات ما میتوانند با تعمیر پرینتر و کارتریج در محل و یا اینکه ارسال دستگاه شما به محل ما آنرا عیب یابی و رفع عیب کنند. معمولا شارژ کارتریج و تعمیرات چاپگرهای سبک به شرکت ارسال میشود و معمولا تعمیر دستگاه پرینتر دارای گارانتی میباشد ولی تعمیر کارتریج و شارژ کارتریج دارای گارانتی نیست و هنگام تحویل برای مشتری تست میکنیم.

شارژ کارتریج در محل

کاربران حرفه‌ای تجهیزات چاپ نظیر دستگاه کپی، پرینتر و .. به خوبی می‌دانند که یکی از تخصصی‌ترین سرویس‌های مرتبط با این دستگاه‌ها، سرویس شارژ کارتریج است. معمولاً فرارسیدن زمان شارژ کارتریج با نمایش پیغامی، به کاربر اعلام می‌گردد. در این میان آنچه که کاربر می‌بایست به آن توجه کند، تعویض یا شارژ کارتریج است.

اگر کارتریج لیزری پرینتر شما نیاز به شارژ داشته باشد، دانستن هزینه شارژ کارتریج برای شما واجب و ضروری است! با توجه به شرایط اقتصادی حاکم برجامعه محتمل هزینه های اضافی نشوید.

 برای شارژ کارتریج پرینتر خود اصلا لازم به خروج از منزل نیست فقط کافی است تا با شرکت تک اچ پی تماس بگیرید و مدل کارتریج یا دستگاه خود را اعلام کنید و سپس کارشناس ما با وسایل لازم شارژ به محل شما اعزام می شود و کارتریج شما در سریعترین زمان با کیفیت بالا شارژ می کند همچنین با شارژ کارتریج در محل در وقت و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

(با تک اچ پی دیگر نگران شارژ کارتریج پرینتر خود نباشید.)

 ما برای سادگی هرچه تمام تر خدمت رسانی به شما امکان سفارش از وب سایت تک اچ پی را قرار داده‌ایم برای اعتماد بیشتر شما عزیزان میتوان گفت که برای دریافت نماد اعتماد ما تمامی مدارک و مستندات خود را برای شرکت اهدا کننده نماد اعتماد ارسال کرده ایم و پس از چند آزمون از سمت شرکت مربوطه این نماد برای ما ثبت شده که میتوانید در قسمت پایینی سایت و با کلیک بروی نماد اعتماد آن را ببینید.

ما بیش از دو دهه فعالیت در عرصه خرید و فروش و تعمیر انواع لوازم اداری و مواد مصرفی وابسته همیشه این قانون را برای خود ارجع میدانیم که بتوانیم پاشخگوی نیاز شما عزیزان باشیم تا از خرید امن و شیرین اینترنتی لذت ببرید شرکت ما به دلیل تامین کالای خود همیشه سعی بر این امر دارد تا بتواند پاسخگوی حضور شما باشد.

ما برای تمامی ماشین های اداری و مواد مصرفی های آنها مقالاتی ارزشمند تهیه کرده‌ایم که به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر خود از مجله تک اچ پی دیدن کنید تمامی کالاهایی که در وبسایت تک اچ پی به فروش میرسد دارای گارانتی می باشد که در صورت خرابی یا مرجوعی برای شما همراه محترم به بهترین نحو ممکن برسی شود.

**این است تمایز ما نسبت به دیگر فروشگاه‌ها**

تعمیرگاه تک اچ پی هرروز هفته و ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان میباشد تا دستگاه خود را مثل روز اول بازسازی کنید کافیست تا با مشاوران ما در این زمینه گفت و گو کنید و به راحتی با مشاوران ما تماس برقرار کنید.

تماس و مشاوره